top of page

AIZKARI

aizkari_Aizkari_guļamistabai_Necaurlaidīgi_aizkari_Aizkaru_nomērīšana_un_uzstādīšana_Salons_DEKO

Aizkari — var kalpot ne tikai kā lielisks papildinājums interjera stila veidošanai, bet arī kļūt par spilgtu akcentu pompozākā dizainā.

Sadarbojoties ar nozares līderiem, piedāvājam plašu audumu klāstu, kur atradīsiet piemērotāko variantu gan mūsdienīgam, gan klasiskam interjeram, bērnu un jauniešu istabām, kā arī aizkaru audumus vidēm, kas pieprasa augstus kvalitātes standartus – antibakteriālus audumus medicīnas iestādēm, saules staru un skaņu absorbējošus audumus kinozālēm un konferenču telpām, gaismas necaurlaidīgus aizkarus guļamistabām un studijām. 

​Pieejami arī ugunsdroši audumi, kas būs piemēroti birojiem un viesnīcām un mitrumizturīgi audumu, kas paredzēti izmantošanai āra apstākļos – uz terasēm, mitrumā, baseina telpās vai jebkur citur ārpus telpām. 

NAKTS AIZKARI

Nakts aizkari ir piemērots risinājums mierīgas un patīkamas noskaņas radīšanai. Kolekcija sevī ietver arī aptumšojošus audumus, kas bloķē gaismas pilnīgu vai daļēju iekļūšanu telpā, lai Jūs varētu izbaudīt netraucētu miegu. 

Aptumšojošie nakts aizkari veicina telpas temperatūras saglabāšanu, neļaujos tai uzkarst. Šī veida aizkari izgatavoti no divpusēja materiāla, kas vienā pusē ir dekoratīvi apdrukāts, savukārt otrā pusē, kas vērsta pret ārpusi, ir speciāls aptumšojošs vai daļēji aptumšojošs pārklājums.

DEKORATĪVIE AIZKARI

Dekoratīvie aizkari ir neuzkrītošs veids, kā mainīt telpas interjeru. Neapšaubāmi, ar krāsas un apdrukas veidu tie spēj radīt vēlamo noskaņu – mājīgumu, dzīvesprieku, harmoniju, dizainu. 

Tīkamāko dekoratīvo audumu ir iespēja izvēlēties no vairākām kolekcijām, kurās ietilpst: 

  • Plānie dienas aizkari;

  • Biezie nakts aizkaru materiāli;

  • Vienkrāsaini un rakstaini audumi ar klasisku un mūsdienīgu dizainu.

bottom of page