top of page

VIRTUVES IEKĀRTAS

Virtuves_iekārta_Virtuves_mēbeles_Virtuves_mēbeles_pēc_pasūtījuma_Kvalitatīvas_virtuves_iekārtas

 Mēs ticam, ka virtuvei ir jābūt ne tikai praktiskais un funckionālai, bet arī skaistai un respektablai. Ņemot vērā šo uzstādījumu, piedāvājam trīs veida virtuvju dizainus, kuros sev tīkamāko atradīs ikviens, kam svarīgi aspekti ir gan funkcionalitāte, gan estētika.  

 

INTEGRA

 

Mēbeļu sērija Integra ir koncepts, kas sevī apvieno viendabīgu dizainu, modernu materiālu un tehnoloģiju progresu, kas sev līdzi nes funkcionālismu, ergonomiku, praktiskumu un eleganci. “Mūsdienīgs” neapšaubāmi ir apzīmējums, kas vienā vārdā ietver šīs virtuves būtību. Šī virtuvju sērija sevi piesaka ar neredzamiem plūsmas rokturiem, kas iestrādāti plaknē. Tā ir askētiska – gludām plaknēm, vienkāršām formām un praktiskiem un elegantiem materiāliem. Ikviena šīs sērijas mēbeļu detaļa ir pārdomāta līdz pēdējam, veidojot efektīvu un pārdomātu atvilktņu, grozu, plauktu, sadalītāju un cita aprīkojuma organizāciju. Virtuvēm Integra ir izteiksmīgs un īpaši pārdomāts dizains, kas piemērots īstiem izsmalcinātības cienītājiem. 

CLASSIC

​Virtuves mēbeļu sērijai sevī iemieso klasiskas pamatvērtības, kas lieliski saplūst ar mūsdienīgām un aktuālām dizaina tendencēm.  Klasikas robežas ir ļoti plašas, tāpēc var teikt, ka dizaina iespējas šai virtuves sērijai ir teju bezgalīgas. Viens no klasiskās virtuves plusiem, ir tās spēja saplūst ar dažāda veida interjeriem – gan moderniem, gan klasiskiem. Tai raksturīgas fasādē frēzētas līnijas, karnīzes un klasiskam stilam atbilstošu paneļu pielietošana. Classic virtuves risinājumi ir kā praktiski, tā eleganti, ietverot sevī iespēju integrēt daudzveidīgu materiālus un aprīkojumu, kas padarīs virtuvi unikālu. 

classic_web_3.jpg
ripo-virtuve10.jpg

MODERN

​Virtuves mēbeļu sērija Modern sevi piesāka kā skaidru līniju, gludu virsmu, precīzu detaļu un lakonisku formu sintēzi, kas telpā ienes vieglumu, tīrību un plašumu. To raksturo kā viegli uztveramu virtuves kompozīciju, kurā virsroku ņem mierīgi vai pasteļtoņi – balts, melns, brūns, pelēks, bešs u.c. Skaistā āriene sevī slēpj funkcionālus plauktus,  atvilktnes, izvelkamus grozus, labi strukturētas un pārdomātas uzglabāšanas sistēmas. Modern sērijas mēbeles rekomendējam tiem, kas novērtē eleganci un praktiskumu.

bottom of page