top of page

SPILVENI UN SEGAS

spilveni_veselīgs_miegs_labi_spilveni_ērti_spilveni_подушка_Salons_DEKO_Dobele

Lai gulta kļūst pa vietu, kur rast mieru no ikdienas steigas! 

Sadarbojoties ar uzņēmumu, kam ir dūnu izstrādājumu ražotāja pieredze vairāk nekā 20 gadu garumā, ar prieku Jums varam piedāvāt kvalitatīvas un patīkamas segas un spilvenus. 

Mājas tekstila ražošanā tiek izmantoti tikai 100% kokvilnu un dūnu turošu audumu no tādiem ražotājiem kā Hefel un Sanders. Dūnu pārstrādes procesā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas, kas saudzē materiālu. Bez šaubām – augstā kvalitāte un dabiskie materiāli sniegs komfortu! 

Labs spilvens, tāpat kā labs matracis, ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem ciešam miega. Lai miegs būtu pilnvērtīgs, liela nozīme ir arī spilvenam, uz kura guļam. Pie salons DEKO iespējams iegādāties spilvenus ar dūnām vai termošķiedrām. Produktu dabīgais sastāvs ļaus spilvenus ērti lietot gan vasarā, gan ziemā.  Spilveni no izturīgiem augstas kvalitātes materiāliem lieliski pielāgojas galvas formai, tāpēc miega laikā jums būs lieliska atpūta.

Siltas un gaisa caurlaidīgas kasešu dūnu segas ir tas, kas nepieciešams, lai miegs izdotos salds un ciešs. To dabīgais sastāvs nodrošina komfortu, kas ļauj vienu segu izmantot gan ziemā, gan vasarā. Pārvalks ir šūts no 100% kokvilnas, kas veiksmīgi notur pildvielu no ūdensputnu dūnām. Ūdensputnu spalvas tiek uzskatīts par pašu vieglāko un siltāko segas pildījumu.

bottom of page